Skąd się bierze drewno

Zaspokojenie naszego zapotrzebowania na drewno i zapewnienie trwałości lasów nie są sprzecznymi interesami. Drewno w Polsce jest naturalnym bogactwem, które jest całkowicie odnawialne.

Zasady sprzedaży

Zasady sprzedaży drewna określane są zarządzeniem dyrektora generalnego Lasów Państwowych.

Polski przebój

Polskie produkty powstałe z użyciem drewna – meble, stolarka okienna i drzwiowa, jachty czy papier i opakowania – to prawdziwe przeboje rynkowe.

Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Jubileuszowy Hubertus Spalski już za nami

Jubileuszowy Hubertus Spalski już za nami

 

W dniach 26-27 października, już po raz dwudziesty, odbył się Hubertus Spalski. Po Hubertowskiej Mszy Polowej myśliwi udali się na polowania, natomiast na pozostałych gości Hubertusa czekało wiele atrakcji. Jedną z nich był Jarmark Hubertowski, gdzie można było podziwiać i kupić akcesoria myśliwskie. Można było też zakupić tradycyjne wypieki, wina i nalewki oraz inne przysmaki i przyprawy. Chętni mogli podziwiać pokazy kulinarne czy spróbować potraw z dziczyzny. Niewątpliwą atrakcją była Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich. Dużym zainteresowaniem cieszyło się też stoisko Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi, gdzie leśnicy zabawiali najmłodszych uczestników imprezy ciekawymi grami i konkursami.

Po zakończonych polowaniach myśliwi przybyli do Spały, gdzie podsumowano tegoroczne łowy oraz wybrano królów polowań.