Asset Publisher
CERTYFIKACJA
Dane dotyczące monitoringu gospodarki leśnej i lasów HCVF znajdują się w Planie Urządzenia Lasu Nadleśnictwa. Szczegółowe informacje można uzyskać w Nadleśnictwie
W grudniu 2023 roku oraz styczniu 2024 roku na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi został przeprowadzony audyt gospodarki leśnej w systemie PEFC przez zespół audytorów z Urzędu Dozoru Technicznego.
Audyt został przeprowadzony w biurze Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi oraz w wytypowanych przez audytora nadleśnictwach tj.: Radomsko, Bełchatów, Gostynin, Kutno i Łąck.
Podczas audytu nie stwierdzono niezgodności, a w jego wyniku naszej Dyrekcji został przyznany kolejny certyfikat o numerze:
CSL/1266/2024
w zakresie „Trwałe i zrównoważone zagospodarowanie lasów na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi”.
Integralną częścią przyznanego certyfikatu jest załącznik z subcertyfikatami dla wszystkich 19 nadleśnictw łódzkiej Dyrekcji.
Okres ważności od 13.01.2024 r. do 12.01.2027 r.
Asset Publisher
Zaproszenie na Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Zaproszenie na Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych


Nadleśnictwo Spała zaprasza wszystkich chętnych na coroczny Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Aby zapisać się na bieg należy pobrać i wypełnić załączony formularz zgłoszeniowy.
Zapisów można również dokonać w dniu wydarzenia (przed biegiem), w biurze organizatora przy Domu Pamięć w Spale pod adresem: ul. Mościckiego 21 w Spale.
W celu zgłoszenia uczestników poniżej 18 roku życia należy dodatkowo pobrać i wypełnić oświadczenie prawnego opiekuna. Wszystkie niezbędne dokumenty należy przesłać na adres e-mail koordynatora biegu: mateusz.pawelec@lodz.lasy.gov.pl
Organizator w tegorocznej edycji przyznaje nagrody w biegu wg. poniższego podziału:
I. Dziewczęta do lat 18 (3 miejsca)
II. Kobiety powyżej lat 18 (3 miejsca)
III. Chłopcy do lat 18 (3 miejsca)
IV. Mężczyźni powyżej lat 18 (3 miejsca)
V. Dla najstarszych uczestników (1 miejsce)
VII. Dla najmłodszych uczestników (1 miejsce)
VI. Rodziny (1 miejsce)