Ochrola Lasu Ochrola Lasu

OCHRONA PRZYRODY

PROGRAM OCHRONY PRZYRODY  ........ pobiezr

 

 

 

Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

ZWYCIĘSKI TURNIEJ

ZWYCIĘSKI TURNIEJ

21 lutego 2020 r. był dla dziewiątki naszych leśników dniem pełnym emocji, zwieńczony zajęciem 1 miejsca w ramach XV Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi.

Dzięki determinacji i przygotowaniu do zawodów udało się Spalskim leśnikom osiągnąć tak wysoki wynik. W trakcie zawodów nasz zespół nie przegrał żadnego meczu, pomimo iż konkurencja wykazywała się równie wysokim poziomem, dając to odczuć podczas wymiany piłek.

Rozgrywki turniejowe poprzedzone zostały szkoleniem na temat retencjonowania wody w lasach. Na przykładzie Nadleśnictwa Radziwiłłów omówiono problemy związane z niedoborem wody w lasach oraz przedstawiono sposoby na poprawę tej sytuacji.

W zmaganiach sportowych udział wzięło ponad 120 zawodników z 12 drużyn rywalizujących o wyjście z 3 grup.

Jednym z najlepiej graczy został nasz podleśniczy Rafał Piaskowski, oraz Pani Anna Mosakowska z Nadleśnictwa Płock.

Całość sportowej rywalizacji przebiegła spokojnie z zachowaniem zasad fair play. Wyrazy podziękowania skierowane zostały również w stronę rzetelnych sędziów oraz organizatorów spotkania, którymi byli: Nadleśnictwo Radziwiłłów wraz z SITLiD – Oddział w Łodzi oraz Kołem SITLiD przy Nadleśnictwie Radziwiłłów.