Bieganie

Bieganie to dziś, obok jazdy na rowerze, najpopularniejszy sport uprawiany przez Polaków.

Geocaching

Marzyliście w dzieciństwie o poszukiwaniu skarbów, niczym bohaterowie powieści Roberta L. Stevensona czy filmów o dzielnym Indianie Jonesie? Jeśli dodatkowo uważacie, że poszukiwanie może być ciekawsze niż sam skarb, to geocaching jest czymś dla was.

Jazda konna

Już ponad 7 tysięcy kilometrów tras konnych wyznaczyły Lasy Państwowe dla miłośników wypoczynku w siodle.

Narciarstwo biegowe

O ile skoki narciarskie to sport dla wyczynowców, to biegać na nartach może prawie każdy. A leśne ścieżki wydają się do tego wręcz stworzone.

Nordic walking

Nordic walking to prawdziwy fenomen, jeden z najpopularniejszych sportów w Polsce i Europie, młodszy niż większość osób go uprawiających.

Psie zaprzęgi

Błękitne niebo. Wzdłuż drogi stoją rzędy drzew w białych czapach. Spod płóz sanek, ciągniętych przez dwie pary puszystych psów, pryskają w górę kawałki zmrożonego śniegu. Człowiek stojący na sankach krzyczy w niezrozumiałym języku. To nie jest obrazek z dalekiej Laponii, ani ekranizacja książki Jacka Londona, ale coraz częstszy widok w naszym kraju.

Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Księgowy

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Księgowy

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU na stanowisko Księgowy

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Spała, Spała ul. Gabrysiewicza 2, 97-215 Inowłódz informuje o zakończonej procedurze naboru na stanowisko: Księgowy. Do zatrudnienia na w/w stanowisku wybrana została Pani Aleksandra Sej.
Uzasadnienie:
Na ogłoszenie o naborze wpłynęło 2 ofert. Wszystkie osoby zakwalifikowały się do drugiego etapu. Pani Aleksandra Sej spełniła wszystkie wymagania formalne oraz złożyła niezbędne dokumenty określone w ogłoszeniu o naborze z dnia 15.03.2021 roku. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej otrzymała najwyższą ocenę punktową, potwierdzając swoje kwalifikacje do zatrudnienia na stanowisku Księgowa.

 

Nadleśniczy  Nadleśnictwa  Spała  w Spale

ogłasza nabór kandydatów na stanowisko Księgowy w dziale Finansowo-Księgowym w biurze Nadleśnictwa Spała w Spale, ul. Antoniego Gabrysiewicza nr 2, 97-215  Inowłódz

Termin składania podań: 26.03.2021 roku do godziny 14:00.