Bieganie

Bieganie to dziś, obok jazdy na rowerze, najpopularniejszy sport uprawiany przez Polaków.

Geocaching

Marzyliście w dzieciństwie o poszukiwaniu skarbów, niczym bohaterowie powieści Roberta L. Stevensona czy filmów o dzielnym Indianie Jonesie? Jeśli dodatkowo uważacie, że poszukiwanie może być ciekawsze niż sam skarb, to geocaching jest czymś dla was.

Jazda konna

Już ponad 7 tysięcy kilometrów tras konnych wyznaczyły Lasy Państwowe dla miłośników wypoczynku w siodle.

Narciarstwo biegowe

O ile skoki narciarskie to sport dla wyczynowców, to biegać na nartach może prawie każdy. A leśne ścieżki wydają się do tego wręcz stworzone.

Nordic walking

Nordic walking to prawdziwy fenomen, jeden z najpopularniejszych sportów w Polsce i Europie, młodszy niż większość osób go uprawiających.

Psie zaprzęgi

Błękitne niebo. Wzdłuż drogi stoją rzędy drzew w białych czapach. Spod płóz sanek, ciągniętych przez dwie pary puszystych psów, pryskają w górę kawałki zmrożonego śniegu. Człowiek stojący na sankach krzyczy w niezrozumiałym języku. To nie jest obrazek z dalekiej Laponii, ani ekranizacja książki Jacka Londona, ale coraz częstszy widok w naszym kraju.

Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Referent ds. administracji

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Referent ds. administracji

Informacja o wynikach naboru na stanowisko Referenta ds. administracyjnych

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Spała, Spała ul. Gabrysiewicza 2, 97-215 Inowłódz informuje o zakończonej procedurze naboru na stanowisko: Referent ds. administracyjnych. Do zatrudnienia na w/w stanowisku wybrana została Pani Agnieszka Kaczyk.
Uzasadnienie:
Na ogłoszenie o naborze wpłynęło 8 ofert. Do drugiego etapu zakwalifikowały się 3 osoby. Pani Agnieszka Kaczyk spełniła wszystkie wymagania formalne oraz złożyła niezbędne dokumenty określone w ogłoszeniu o naborze z dnia 16.03.2021 roku. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej otrzymała najwyższą ocenę punktową, potwierdzając swoje kwalifikacje do zatrudnienia na stanowisku referenta ds. administracyjnych.

 

Nadleśniczy Nadleśnictwa Spała
ogłasza nabór kandydatów  na stanowisko Referent ds. administracji w dziale Administracyjno-gospodarczym biura Nadleśnictwa Spała w Spale
ul. Antoniego Gabrysiewicza nr 2; 97-215 Inowłódz


Termin składania ofert: 26.03.2021 r. do godz. 14:00.